Finále play-off

Mars Studenec - HC Naloučany       6 : 2  ,   konečný stav série 2 : 0

B: Srtnad M 2, Nejedlý 2, Komárek, Lavický - Jančí 2

Mars Studenec - HC Naloučany       7 : 2

B: Lavický 2, Kučerňák, Strnad J., Komárek, Zahradníček, Nejedlý  - Houška P., Kačírek

Semifinále play-off

HC Naloučany - HK Originals          6 : 3

B: Sklenář Z. 2, Houška P. 2, Houška J., Vildomec - Dvořáček, Rybníček, Bartes

HK Originals - HC Naloučany        6 : 5 SN,   , stav série 1 : 1

B: Kudláček 2, Vytiska, Bartes, Brunclík, SN Vytiska - Sklenář Z., Lukeš, Sobotka, Jančí,  Nýdrle

HC Naloučany - HK Originals         3 : 2

B: Houška P., Lukeš, Jančí - Bartes, Kazatel

Mars Studenec - HC Ducks "B"      6 : 2  ,   konečný stav série 2 : 1

B: Lavický 2, Chládek 2, Strnad M., Zahradníček - Paliga, Krumpholz

HC Ducks "B" - Mars Studenec    6 : 4   ,        stav série 1 : 1

B: Svoboda 3, Uhlíř, Vyžrálek, Sochor - Strnad M., Strnad J., Nejedlý, Komárek

Mars Studenec - HC Ducks "B"      8 : 2

B: Nejedlý 3, Strnad M., Lavický, Strnad J. Komárek, Hejhal - Šaradín, Staněk

Čtvrtfinále play-off

HC Naloučany - Harťál   4 : 2  ,   konečný stav série 2 : 1

B: Lukeš 2, Sklenář Z., Houška P. - Klusáček, Bureš

HC Naloučany  - Harťál -                11 : 2

B: Lukeš 2, Sobotka 2, Jančí 2, Matoušek . Sklenář D., Sklenář R., Sklenář Z., Houška J., - Šťáva, Kratochvíl

Harťál - HC Naloučany                    2 : 1

B: Karásek 2 - Houška J.

Mars Studenec - HC Hluboké      3 : 2     ,   konečný stav série 2 : 0

B: Ludés, Zahradníček, Strnad J. - Březina T., Brym

Mars Studenec - HC Hluboké           3 : 1 

B: Strnad J., Zahradníček, Kučerňák - Březina T.

HK Originals - HC Rakšice   7 : 5  ,   konečný stav série 2 : 1

B: Kudláček 3, Bartes 2, Brunclík, Vytiska - Lang 2, Schmalzbauer, Němcovský, Malyjurek

  HC Rakšice  - HK Originals           8 : 4  

B: Malyjurek 3, Šeiner 2, Němcovský, Lang, Coufal - Kudláček, Vytiska, Dvořák, Kazetel

HK Originals - HC Rakšice          11 : 5

B: Kudláček 4, Vytiska 2, Dvořáček 2, Jonáš, Bartes, Zeithamel - Šeiner 3, Malyjurek, Schmalzbauer

Ducks "B" - Jinošov HC   10 : 6   ,   konečný stav série 2 : 0

B: Svoboda 4, Pelikán, Petr, Staněk, Šaradín, Krumpholz, Polák - Krčál 3, Mayer 2, Chytka M.

Ducks "B" - Jinošov HC                 5 : 2

B: Sobotka 2, Staněk 2, Krumpholz - Robotka R., Robotka M.

 

NHL 2018/2019 - tabulka základní části

pořadí mužstvo zápasy výhry VSN PSN prohry odečet pokuta skóre body
1. HC NALOUČANY 30 27 0 1 2     278 : 89 82
2. HC RAKŠICE 30 23 3 1 3     220 : 92 76
3. HC DUCKS "B" 30 22 2 1 5     219 : 92 71
4. HC HLUBOKÉ 30 22 1 2 5     170 : 76 70
5. MARS STUDENEC 30 20 2 2 6     187 : 106 66
6. JINOŠOV HC 30 17 3 2 8     153 : 113 59
7. HK ORIGINALS 30 19 0 3 8 -1 500,- 160 : 113 59
8. HARŤÁL 30 14 3 1 12     153 : 112 49
9. HC NÁRAMEČ 30 15 0 1 14     195 : 143 46
10. HC BERUŠKY 30 8 4 2 16     121 : 167 34
11. NÁMĚŠŤ 2 30 8 0 2 20     133 : 205 26
12. HC STANOVIŠTĚ 30 7 2 1 20     81 : 188 26
13. LOKOMOTIVA ZBÝŠOV 30 6 1 0 23     92 : 185 20
14. ORLI REŠICE 30 6 0 2 22     90 : 191 20
15. HC BULDOCI PYŠEL 30 5 0 0 25     108 : 205 15
16. HC POZĎÁTKY 30 0 0 0 30     53 : 339 0

 

Nejlepší střelci branek NHL 2018/2019

Σ jméno mužstvo 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. 22. 23. 24. 25. 26. 27. 28. 29. 30.
61 Lukeš Naloučany 1 1   1 2 1 2 4 3 3 3 1 1 3 1 3 2 1 2 1 3 1   4 1 10 1   4 1
54 Malyjurek Rakšice 1 1   3 1 2 1 1     1 5 2 2   1 2 2 4 1 2 4 1 2 5   4 2 4  
54 Svoboda Ducks   1 3         1 2 1   3 2 3 1 2 1 4 1 4 3 2 2 5   4 4 1 1 3
36 Vala Fr. Nárameč 2 3   1 1   2 2 2 3 1 2     1   2 3   2 1 1     1   3 1   2
35 Jančí Naloučany   2   3 2 1 1 3 1 1     4 4 1 1 1 1 2   1       1   1 1 2 1
34 Houška P. Naloučany       1 1   3 1 2 1 9   1 1 2       2   2 2     3     1   2
32 Kudláček Originals   2 4     2   1 1     2 2   4 2   4 2 1               2 3  
32 Pehal Pyšel 1 1     3 1   2   1 1   1 2   1 1 2     4 1 1   1 1 2 2 2 1
30 Staněk Ducks 2   4   1 3 3       1   1     1 1 1     2     3   4     3  
30 Strnad M. Studenec 3     2 2 1   1 2     1     1 3 1 2 2   1     3 2 1 1     1
29 Březina T. Hluboké 3 2       2 1   2   2 1 3 1   1 2   2 2       1 1     3    
29 Houška J. Naloučany 1 2 1 1   1 2   1 1 3 1 1       1 1   2   3   2   1     1 3
27 Tomek Hluboké   2   1   3   1 1     2 6   2   1   1 1       3     1   2  
26 Mayer Jinošov   3 3 2     1     2 1       2 1 1 2 2   1 1   1   2 1      
26 Blažek Naloučany         2     3 2 2 1 1 1           1 1   1   3 1 6 1      
26 Hubáček Rakšice     2   1       3 2   1       1 1 3 4       1 3   1 1 1 1  
25 Komárek Studenec 2     2 2   2   1         1 2   1 4   2 1 2       1 1   1  

 

 

                                    Výsledky  NHL 2018 - 2019 - základní část                               

29. kolo   30. kolo
HK Originals - Harťál                6 : 4   HC Hluboké - Náměšť 2             2 : 1

B: Kudláček 3, Kučera, Vytiska, Hošťálek - Šťáva, Křehlík J., Kazatel, Outulný

 

B: Strašák J., Brym - Chládek

Lok. Zbýšov - HC Pozďátky        9 : 1   HC Rakšice - HC Stanoviště    12 : 2

B: Vavřík 2, Palát 2, Trenz 2, Virgl, Čapoun, Růžička - Čech

 

B: Šedrla 3, Šeiner 3, Lang 3, Němcovský 2, Vavřina - Budín L., Šumbera

Mars Studenec - HC Nárameč    8 : 6   Lok. Zbýšov - Orli Rešice          5 : 4

B: Strnad J. 3, Zahradníček 2, Chládek, Komárek, Lavický - Burian 2, Vala P., Čech M., Čech D., Nestrojil

 

B: Růžička 4, Virgl - Kohoutek 2, Jílek, Fojtášek

 HC Hluboké - Orli Rešice           3 : 1    Jinošov HC - HC Pyšel              11 : 1

B: Tomek 2, Joch - Pislcajt P.

 

B: Chytka M. 2, Rous T. 2, Blažek 2, Robotka R. 2, Říha, Krčál, Rous S. - Pehal

HC Naloučany  HC Berušky     11 : 5   HC Nárameč - HC Berušky       8 : 2

B: Lukeš 4, Sobotka 2, Jančí 2, Sklenář Z. 2, Houška J. -

 

B: Burian 2, Vala F. 2, Nestrojil 2, Čech M., Čech D. - Sobotka, Herzán

Ducks "B" - HC Stanoviště       6 : 3   HC Naloučany - Ducks "B"       9 : 5

B: Staněk 3, Svoboda, Šubert, Sochor - Burian V. 2, Budín L.

 

B: Houška J. 3, Houška P. 2, Lukeš, Matoušek, Jančí, Sobotka - Svoboda 3, Sochor, Řezanina

HC Pyšel - Náměšť 2                  7 : 4   HK Originals - HC Pozďátky   13 : 0

B: Pehal 2, Šenkýř 2, Novák, Svoboda, Staněk - Pospíšil 2, Chládek, Geisselreiter

 

B: Rybníček 2, Marek 2, Hošťálek 2, Bartes 2, Kazatel, Veselý, Hrabánek M., Dvořák, Budín

HC Rakšice - Jinošov HC           7 : 2   Mars Studenec - Harťál             6 : 5

B: Malyjurek 4, Schmalzbauer 2, Hubáček - Říha 2

 

B: Strnad J. 2, Lavický 2, Nejedlý, Strnad M. - Buksa 2, Křehlík J., Popelář, Kazatel

27. kolo   28. kolo
Harťál - Lok. Zbýšov                     6 : 1     Harťál - HC Pozďátky                 5 : 1

B: Nesnídal 2, Burian, Bureš, Škaroupka, Křehlík J. - Fukal J.

 

B: Škaroupka 2, Buksa, Popelář, Křehlík J. - Šabata

 HC Nárameč - HC Pozďátky      23 : 1   HK Originals - HC Nárameč      8 : 4

B: Čech D. 4, Burian 4, Vala F. 3, Čech M. 3, Musil J. 2, Vala P. 2, Šmíd 2, Přidal 2, Nestrojil - Spilka

 

B: Kudláček 2, Veselý 2, Dvořák 2, Zeithamel, Kazatel - Čech M. 2, Vala F., Vala P.

HC Naloučany - HK Originals     5 : 3   HC Berušky - HC Stanoviště     3 : 2 SN

B: Lukeš, Sklenář Z., Matoušek, Jančí, Blažek - Kučera, Dvořáček, Vytiska

 

B: Sobotka, Sedláček, SN Mareš - Jedlička, Smutný T.

Mars Studenec - HC Stanoviště   5 : 4   HC Hluboké - Lok. Zbýšov          6 : 2

B: Strnad M., Komárek, Chládek, Kučerňák, Horníček - Smutný L., Kadaňka, Krejčí, Budín F.

 

B: Březina T. 3, Beneš 2, Loup - Růžička 2

Jinošov HC - HC Berušky           9 : 1   HC Ducks "B" - Jinošov HC      5 : 4

B: Říha 3, Chytka L. 2, Rous T., Chadim, Blažek, Mayer - Rybníček

 

B: Krumpholz 3, Toczko, Svoboda - B: - Chytka M., Říha, Krčál, Rous S. ml.

Ducks "B" - Náměšť 2            10 : 2   HC Rakšice - Náměšť 2               9 : 1

B: Svoboda 4, Paliga 2, Šaradín 2, Sochor, Sobotka - Pospíšil, Chládek

 

B: Lang 3, Malyjurek 2, Hubáček, Němcovský, Kourek, Marschal - Marek

HC Rakšice  - Orli Rešice      11 : 1       Orli Rešice - HC Pyšel                 5 : 2

B: Malyjurek 4, Coufal 2, Kourek 2, Hubáček, Bukáček, Rozmahel - Ostrý

 

B: Nováček J. 2, Kohoutek, Ostrý, Jílek - Pehál 2

HC Hluboké - HC Pyšel             5 : 3       HC Naloučany - Mars Studenec 2 : 0

B: Joch 2, Nováček, Tomek, Březina R. -

 

B: Jančí, Houška P.

25. kolo   26. kolo
HC Berušky - Orli Rešice         6 : 5 SN     HC Harťál - HC Nárameč            5 : 4 SN

B: Joura 2, Kryštof 2, Sobotka, SN Dvořák - Kohoutek 2, Urban, Ostrý, Černý

 

B: Klusáček, Kazatel, Buksa, Burian, SN Nesnídal - Burian 2, Čech M., Bednář S.

HC Stanoviště - HC Pozďátky   7 : 2    HC Naloučany - HC Pozďátky    27 : 2

B: Nováček A., 2, Budín F. 2, Krejčí, Jedlička, Smutný T. - Čech, Mrhač

 

B: Lukeš 10, Blažek 6, Matoušek 3, Sklenář Z. 3, Sobotka 3, Kačírek, Houška J. - Čech, Nejeral

Mars Studenec - Náměšť 2      6 : 4   HC Stanoviště - HK Originals     5 : 4 SN

B: Strnad M. 2, Ludés, Lavický, Chyba, Holoubek - Krátký 2, Frýbort, Pejchal

 

B: Nováček A. 2, Kadaňka + SN, Budín F. - Vytiska 2, Marek, Netrda

HK Originals - Jinošov HC      6 : 3   Jinošov HC  - Mars Studenec      7 : 6 SN

B: Zeithamel 2, Bartes 2, Rybníček, Kazatel - Nevrtal, Chytka M., Blažek

 

B: Rous T. 2, Chytka M. 2, Mayer + SN, Říha - Strnad M., Strnad J., Lavický, Komárek, Chládek, Širůček

HC Nárameč - Lok. Zbýšov       4 : 3   HC Berušky - Náměšť 2           7 : 4

B: Nestrojil, Vala F., Dohnal, Přidal - Jíra 3

 

B: Introvič 2, Sobotka, Rybníček, Daněček, Sedláček, Eliáš - Krátký, Pospíšil, Houška, Chládek

HC Rakšice - HC Pyšel            12 : 1   Ducks "B" - Orli Rešice         13 : 3

B: Malyjurek 5, Lang 3, Němcovský 2, Bukáček, Kourek - Pehal

 

B: Svoboda 4, Staněk 4, Paliga 2, Toczko, Šaradím, Řezanina - Ostrý, Herzán, Čurda Jan

HC Hluboké - Ducks "B"          3 : 1   HC Rakšice  - HC Hluboké        5 : 4 SN

B: Beneš 2, Březina - Vyžrálek

 

B: Hubáček, Němcovský, Lang, Rozmahel, SN Vavřina - Dobrovolný 3, Strašák J.

HC Naloučany - Harťál              9 : 2   Lok. Zbýšov - HC Pyšel               4 : 3 

B: Houška P. 3, Nečas 2, Blažek, Lukeš, Sobotka, Jančí - Popelář, Kazatel

 

B: Jíra 2, Čapoun, Růžička - Pehal, Švec, Kašparovský

23. kolo   24. kolo
HC Rakšice - Ducks "B"          7 : 3   Ducks "B" - HC Pyšel               15 : 0

B: Šeiner 2, Lang 2, Malyjurek, Schmalzbauer, Hubáček - Svoboda 2, Vyžrálek

 

B: Svoboda 5, Paliga 3, Staněk 3, Pelikán 2, Šaradín, Sobotka

HC Pyšel  - HC Berušky             5 : 3    HC Naloučany - HC Nárameč     11 : 3

B: Švec 2, Pehal, Staněk, Chaloupka - Sobotka 2, Rybníček

 

B: Lukeš 4, Blažek 3, Houška J. 2, Sobotka, Vildomec - Nestrojil 2, Bednář S.

HC Hluboké - Mars Studenec    3 : 2    HC Hluboké - HC Berušky          7 : 4

B: Joch 2, Králik - Hejhal, Zahradníček

 

B: Tomek 3, Joch, Březina T., Březina R., Strašák J. - Introvič 2, Sobotka, Rybníček

 HK Originals - Orli Rešice        8 : 6   Mars Studenec - Orli Rešice       8 : 2

B: Vytiska 3, Rybníček 2, Kazatel 2, Dvořáček - Hrdlička 2, Nováček J. 2, Fráňa, Čurda P.

 

B: Strnad M. 3, Strnad J. 2, Holoubek, Chládek, Zahradníček - Kohoutek, Ostrý

HC Naloučany - Lokomotiva Zbýšov  5:0  kontumačně   HC Rakšice - Lok. Zbýšov            8 : 4
 

B: Šeiner 3, Hubáček 3, Malyjurek 2 - Chytka, Mlejnek, Jíra, Holubář

Náměšť 2 - HC Pozďátky          11 : 6   Harťál - HC Stanoviště                 3 : 0

B: Novák 3, Chládek 2, Rabušic 2, Pospíšil 2, Křoustek, Pejchal - Čech 2, Nejeral, Kristofčák, Čapek, Macek

 

B: Šťáva, Klusáček, Suchánek

HC Nárameč - HC Stanoviště      7 : 3   HK Originals - Náměšť 2           4 : 3

B: Přidal 3, Čech D., Vala F., Vala P., Nestrojil - Budín L., Nováček A, Muller

 

B: Budín 3, Zeithamel - Chládek 2, Křoustek

Jinošov HC - Harťál                    3 : 1   Jinošov HC - HC Pozďátky        11 : 1 

B: Chadim, Robotka M., Rous T. - Křehlík P.

 

B: Rous T. 2, Robotka R. 2, Blažek 2, Rous S., Chytka M., Krčál, Mayer, Robotka M. - Macek

21. kolo   22. kolo
HC Nárameč - Orli Rešice       7 : 3   Mars Studenec - HC Pyšel          12 : 5

B: Vala P. 2, Dobeš, Čech D., Vala F., Dokulil, Nestrojil - Nováček J. 2, Ostrý

 

B: Lavický 4, Chyba 4, Komárek 2, Chládek 2 - Švec 4, Pehal

Harťál - HC Hluboké                 7 : 2      Jinošov HC - HC Nárameč           4 : 1

B: Bureš 3, Klusáček 2, Karásek, Kratochvíl - Joch, Březina R.

 

B: Rous T. 2, Mayer, Chytka L. - Vejmelka

HC Rakšice - HC Originals     7 : 2   HC Naloučany - HC Stanoviště  12 : 1

B: Malyjurek 2, Schmalzbauer 2, Němcovský, Kourek, Rozmahel - Kazatel, Zeithamel

 

B: Vildomec 4, Houška J. 3, Houška P. 2, Sklenář R., Blažek, Lukeš - Holík

Jinošov HC - HC Stanoviště      6 : 1   Ducks "B" - Lok. Zbýšov           6 : 1

B: Chytka M. 3, Mayer, Robotka M., Blažek - Smutný T.

 

B: Svoboda 2, Krumpholz, Šaradín, Polák, Sobotka - Vaverka

HC Pyšel - HC Pozďátky          9 : 3   Harťál - Náměšť 2                     13 : 1

B: Pehal 4, Staněk 2, Bořuta, Svoboda, Smejkal - Šťáva, Macek, Vybíral

 

B: Nesnídal 3, Klusáček 2, Karásek 2, Popelář 2, Křehlík J. 2, Kratochvíl, Outulný - Pospíšil

HC Naloučany - Náměšť 2       9 : 4   Orli Rešice - HC Pozďátky       4 : 1

B: Lukeš 3, Sklenář R. 3, Houška P. 2, Jančí - Novák 2, Chládek, Rabušic

 

B: Jílek, Ostrý, Čurda Jan, Fráňa - Macek

HC Berušky - Lok. Zbýšov       3 : 2   HK Originals - HC Hluboké     2 : 1

B: Sobotka, Mareš, Daněček - Trenz 2

 

B: Kučera, Dvořák - Nováček

Ducks "B" - Mars Studenec     7 : 6   HC Rakšice - HC Berušky         9 : 0

B: Svoboda 3, Staněk 2, Šaradín, Krumpholz - Zahradníček 3, Strnad M., Komárek, Lavický

 

B: Malyjurek4, Schmalzbauer 2, Bukáček, Věžník, Láníček

19. kolo   20. kolo
HC Hluboké - HC Nárameč      6 : 4   HC Naloučany - Jinošov HC     10 : 2   

B: Březina T. 2, Tomek, Dobrovolný, Brym, Trubač - Mezlík J., Burian, Šmíd,

 

B: Sklenář R. 3, Sklenář Z. 2, Houška J. 2, Lukeš, Blažek, Sobotka - Chytka M., Rous T.

HC Naloučany - Orli Rešice    9 : 4   HC Rakšice  Mars Studenec      9 : 3

B: Lukeš 2, Jančí 2, Houška P. 2, Chaloupka, Sobotka, Blažek - Ostrý 2, Čurda P., Fráňa

 

B: Schmalzbauer 4, Lang 2 Malyjurek, Marschal, Němcovský - Komárek 2, Holoubek

HC Stanoviště - Náměšť 2        6 : 4   HK Originals - HC Pyšel           4 : 1

B: Nováček A. 3, Kadaňka 2, Budín - Kováč, Vojáček, Netolička, Chládek

 

B: Jonáš, Kudláček, Kazatel, Veselý - Němec

Jinošov HC - Lok. Zbýšov          4 : 1   HC Hluboké - HC Pozďátky    12 : 3

B: Mayer 2, Robotka R., Holík - Fukal F.

 

B: Joch 2, Březina T. 2, Nováček 2, Dobrovolný 2, Strašák J. 2, Tomek, Beneš - Macek 2, Šabata

Ducks "B" - HK Originals      4 : 3 SN   HC Stanoviště - Lok. Zbýšov    4 : 3

B: Porazil, Řezanina, Svoboda, SN Krumpholz - Kudláček 2, Kazatel

 

B: Budín L. 2, Nováček, Holík - Jíra 2, Čapoun

 HC Rakšice - HC Pozďátky    14 : 1   Harťál - Orli Rešice                 9 : 1

B: Malyjurek 4, Hubáček 4, Šedrla 2, Němcovský 2, Schmalzbauer, Vavřina - Šabata

 

B: Suchánek 2, Polelář 2, Bureš 2, Nesnídal, Křehlík J., Škaroupka - Sláma

Mars Studenec - HC Berušky  7 : 0   HC Nárameč - Náměšť 2        11 : 7

B: Strnad M. 2. Strnad J., Hejhal, Chyba, Kučerňák, Nejedlý

 

B: Přidal 3, Musil J. 2, Vala F. 2, Vala P. 2, Musil R., Dobeš - Netolička 2, Frýbort 2, Rabušic, Pejchal, Pospíšil

Harťál - HC Pyšel                       6 : 4   Ducks "B" - HC Berušky       6 : 2

B: Popelář 2, Suchánek, Bureš, Buksa, Outulný - Šenkýř 2, Svoboda, Švec

 

B: Svoboda 4, Polák, Vyžrálek - Sobotka, Introvič

17. kolo   18. kolo
HC Naloučany - HC Pyšel           8 : 1   Jinošov HC - Náměšť 2             9 : 3

B: Sklenář R. 3, Lukeš 2, Jančí, Houška J., Matoušek - Pehal

 

B: Říha 3, Mayer 2, Robotka M. 2, Rous T. 2 - Netolička, Novák, Pospíšil

Mars Studenec - HK Originals  7 : 3   HC Naloučany - HC Hluboké    5 : 3

B: Chládek 2, Holoubek 2, Strnad J., Strnad M., Komárek - Vytiska 3

 

B: Lukeš, Jančí, Sklenář Z., Sobotka, Houška J. - Strašák J. 2, Loup

Ducks "B" - Harťál                    5 : 2   Orli Rešice - HC Stanoviště     6 : 2

B: Svoboda, Sochor, Staněk, Sobotka, Šaradín - Popelář 2

 

B: Ostrý 2, Černý, Nováček J., Kohoutek, Čurda P. - Smutný, Jedlička

HC Berušky - HC Pozďátky    11 : 1   HC Nárameč - HC Pyšel           9 : 5

B: Joura 3, Sobotka 3, Rybníček 3, Dvořák, Franěk - Nejeral

 

B: Vala F. 3, Nestrojil 2, Čech M., Čech D., Přidal, Chovančák - Pehal 2, Svoboda, Valeš, Němec

HC Hluboké - HC Stanoviště    12 : 0   HC Rakšice - Harťál                 9 : 8 SN

B: Nováček 3, Beneš 2, Březina 2, Trubač 2, Dobrovolný, Tomek, Joch

 

B: Hubáček 3, Malyjurek 2, Coufal, Němcovský, Rozmahel, SN Bukáček - Buksa 3, Popelář 2, Nesnídal, Klusáček, Škaroupka

Jinošov HC - Orli Rešice            6 : 3   Ducks "B" - HC Pozďátky       16 : 0

B: Rous T. 2, Robotka R., Krčál, Mayer, Holík - Havelka 2, Pislcajt P.

 

B: Svoboda 4, Krumpholz 3, Vyžrálek 3, Řezanina 2, Polák 2, Staněk, Petr

HC Rakšice - HC Nárameč         6 : 4   Mars Studenec - Lok. Zbýšov      8 : 2

B: Malyjurek, Němcovský, Hubáček, Schmalzbauer - Vala F. 2, Přidal, Mezlík J.

 

B: Komárek 4, Strnad M. 2, Strnad J., Nejedlý - Koudelka, Trenz

Lok. Zbýšov - Náměšť                  8 : 7 SN   HK Originals - HC Berušky       9 : 5

B: Jíra 3 + SN, Chytka, Fukal J., Fukal F., Koudelka - Pospíšil 3, Novák 2, Kováč, Netolička

 

B: Kudláček 4, Hošťálek 2, Dvořák 2, Kučera - Rybníček 2, Sobotka, Dvořák, Bednář

15. kolo   16. kolo
HC Rakšice - HC Stanoviště       5 : 1   HC Naloučany - HC Rakšice         9 : 5

B: Šeiner 2, Bukáček, Lang, Vavřina - Krejčí

 

B: Lukeš 3, Sobotka 2, Vildomec 2, Sklenář D., Jančí - Malyjurek, Němcovský, Bukáček, Hubáček, Schmalzbauer

HC Nárameč - HC Berušky      3 : 2   Náměšť 2 - Orli Rešice                 5 : 1

B: Vala F., Mejzlík Mir., Musil J., - Dvořák, Rybníček

 

B: Rabušic 3, Vojáček, Chládek - Fráňa

HK Originals - HC Pozďátky   9 : 1   HC Berušky  - Harťál                    6 : 2    

B: Kudláček 4, Dvořák 2, Budín, Kučera, Dvořáček - Čermák

 

B: Introvič 3, Sedláček, Rybníček, Sobotka - Popelář, Kazatel

 Jinošov HC - HC Pyšel              4 : 1   HC Stanoviště  - HC Pyšel             6 : 3

B: Mayer 2, Krčál, Říha - Bořuta

 

B: Jedlička M. 2, Budín L., Budín F., Nováček A., Kadaňka - Pehal, Valeš, Kotásek

Lok. Zbýšov - Orli Rešice         6 : 3   HK Originals - Lok. Zbýšov          5 : 1

B: Čapoun 2, Trenz, Fukal J., Koudelka, Škoda - Černý 2, Jílek

 

B: Kudláček 2, Dvořák, Budín, Jonáš - Růžička

HC Naloučany - Ducks "B"      6 : 2   HC Hluboké - Jinošov HC              4 : 3 SN

B: Matoušek 2, Houška P. 2, Lukeš, Jančí - Řezanina, Svoboda

 

B: Nováček 3, Březina T. - Říha, Mayer, Rous

HC Hluboké - Náměšť 2             8 : 1   Mars Studenec - HC Pozďátky   10 : 1

B: Tomek 2, Nováček 2, Březina R., Strašák J., Dobrovolný, Joch M. - Chládek

 

B: Strnad M. 3, Nejedlý 2, Pokorný, Chyba, Chládek, Kučerňák, Horníček - Brach

Mars Studenec - Harťál             6 : 2   Ducks "B" - HC Nárameč             5 : 4

B: Komárek 2, Chládek, Strnad M., Holoubek, Kučerňák - Popelář, Křehlík P.

 

B: Svoboda 2, Staněk, Vyžrálek, Polák - Musil J., Vala P., Mezlík J., Dohnal

13. kolo   14. kolo
HC Naloučany - Mars Studenec  8 : 2   Ducks "B" - HC Stanoviště       16 : 0

B: Jančí 4, Lukeš, Houška J., Houška P., Blažek - Chyba, Chládek

 

B: Vyžrálek 4, Svoboda 3, Polák 2, Uhlíř 2, Šaradín 2, Paliga. Řezanina, Máša

Ducks "B" - Jinošov HC              7 : 0   HC Naloučany - HC Berušky     14 : 1    

B: Šaradín 2, Polák 2, Svoboda 2, Staněk

 

B: Jančí 4, Lukeš 3, Sklenář R. 3, Sklenář Z, 2, Sklenář D., Houška P. - Sedláček

HC Originals - HC Nárameč        5 : 2   Lok. Zbýšov - HC Pozďátky        9 : 1

B: Kudláček 2, Kučera, Dvořáček, Rybníček - Burian, Čech M.

 

B: Fukal J. 6, Růžička, Škula, Trenz - Šabata

Harťál - HC Pozďátky                 16 : 0   Náměšť 2 - HC Pyšel                 7 : 5

B: Škaroupka 3, Suchánek 3, Kazatel 3, Buksa 2, Popelář 2, Křehlík P. 2, Outulný

 

B: Nabytý 2, Novák, Vojáček, Široký, Chládek, Kováč - Pehal 2, Kašparovský, Kotásek, Chaloupka

HC Stanoviště - HC Berušky      4 : 3 SN   HC Hluboké - Orli Rešice         7 : 1

B: Burian V. 2 + SN, Holík - Joura, Sedláček, Franěk

 

B: Dobrovolný 2, Nováček, Brym, Rous, Trubač, Březina T. - Kohoutek

 HC Hluboké - Lok. Zbýšov          14 : 2   HK Originals - Harťál                5 : 4

B: Tomek 6, Březina T. 3, Joch 3, Brym 2 - Žalud, Fukal

 

B: Kučera, Bartes, Dvořák, Dvořáček, Zeithamel - Křehlík J., Outulný, Suchánek, Bureš

HC Pyšel - Orli Rešice                 8 : 2        Mars Studenec - HC Nárameč    5 : 3

B: Kašparovský 3, Pehal, Kotásek, Novák, Smejkal, Němec - Pislcajt, Fráňa

 

B: Chládek 2, Komárek, Pokorný, Holoubek - Burian 2, Mezlík J.

HC Rakšice - Náměšť 2                7 : 5   HC Rakšice - Jinošov HC            8 : 0

B: Šeiner 2, Malyjurek 2, Lang, Marschal, Rozmahel - Novák 2, Chládek 2, Geisselreiter

 

B: Šeiner 2, Malyjurek 2, Rozmahel 2, Bukáček, Němcovský

11. kolo   12. kolo
HC Nárameč - Harťál                   8 : 4     HC Naloučany - HK Originals      5 : 2

B: Mezlík J. 2, Čech M. 2, Musil J., Vala P., Vala F., Burian - Karásek 2, Outulný R., Burian

 

B: Lukeš, Nýdrle, Houška J., Sobotka, Blažek - Kudláček 2

HC Naloučany - HC Pozďátky  21 : 2   HC Rakšice - Orli Rešice            11 : 1

B: Houška P. 9, Houška J. 3, Lukeš 3, Matoušek 3, Vildomec 2, Blažek - Kristofčák, Spilka

 

B: Malyjurek 5, Šeiner 2, Bukáček 2, Hubáček, Schmalzbauer - Fráňa

HK Originals - HC Stanoviště   9 : 1   Mars Studenec - HC Stanoviště  11 : 0

B: Zeithamel 2, Vytiska 2, Kučera, Dvořák, Hošťálek, Veselý, Kazatel - Nováček A.

 

B: Strnad J. 3, Holoubek 2, Lavický 2, Chyba, Nejedlý, Zahradníček, Strnad M.

Mars Studenec - Jinošov HC     5 :4 SN   Harťál - Lok. Zbýšov                    5 : 0 kontumačně

B: Nejedlý 2 + SN, Chyba 2 - Krčál, Mayer, Chadim, Blažek

 
HC Berušky - Náměšť 2          7 : 6 SN   Jinošov HC - HC Berušky           5 : 3  

B: Franěk 2 + SN, Introvič 2, Rybníček, Joura - Novák 4, Chládek, Nabytý

 

B: Chadim 3, Říha 2 - Introvič, Joura, Rybníček

Ducks "B" - Orli Rešice         4 : 0   Ducks "B" - Náměšť 2              11 : 2

B: Sochor 2, Staněk, Šaradín M.

 

B: Svoboda 3, Krumpholz 2, Paliga, Preisner, Polák, Porazil, Šubrt, Řezanina - Rabušic, Kováč

HC Rakšice   - HC Hluboké     3 : 2   HC Nárameč - HC Pozďátky    16 : 2

B: Němcovský 2, Malyjurek - Březina T. 2

 

B: Mezlík J. 4, Burian 3, Vala P. 2, Vala F. 2, Čech M. 2, Nestrojil, Dohnal, Čech D. - Čermák, Nejerál

Lok. Zbýšov   - HC Pyšel           7 : 4   HC Hluboké - HC Pyšel              7 : 5

B: Žalud 2, Čapoun, Kursa, Škoda, Fukal J., Jašek - Pehal, Kotásek, Kašparovský, Chaloupka

 

B: Tomek 2, Králík 2, Březina T., Strašák Z., Strašák J. - Smejkal 2, Chrásta, Bořuta, Svoboda

9. kolo   10. kolo
HK Originals - Náměšť 2         7 : 5   HC Nárameč - Lok. Zbýšov       14 : 2

B: Kučera 2, Hrabánek P. 2, Kudláček, Veselý, Kazatel - Novák 3, Pejchal, Netolička

 

B: Čech M. 4, Vala F. 3, Vala P. 2, Musil J., Nestrojil, Čech D., Mezlík J., Mezlík Z.- Nekuža, Růžička

Mars Studenec - Orli Rešice    7 : 1   HC Stanoviště - HC Pozďátky   6 : 2

B: Strnad M. 2, Zahradníček 2, Chyba, Komárek, Hejhal - Nováček J.

 

B: Smutný T. 3, Nováček A., Budín L., Holík - Macek, Spilka

HC Hluboké - HC Berušky       6 : 3   Mars Studenec - Náměšť 2         9 : 2

B: Březina T. 2, Tomek, Králík, Strašák Z., Nováček - Bednář, Rybníček, Joura

 

B: Nejedlý 2, Strnad J. 2, Ludés, Kučerňák, Zahradníček, Lavický, Širůček - Geisselreiter, Pejchal

Ducks "B" - HC Pyšel              10 : 4   Jinošov HC  - HK Originals      9 : 1

B: Preisner 4, Svoboda 2, Polák, Uhlíř, Řezanina, Krumpholz D. - Švec 2, Smejkal 2

 

B: Chadim 3, Mayer 2, Robotka R. 2, Rous S., Rous T. - Kazatel

HC Rakšice - Lok. Zbýšov          5 : 3   HC Naloučany - Harťál              9 : 3

B: Hubáček 3, Lang, Marschal - Trenz, Čapoun, Palát

 

B: Lukeš 3, Blažek 2, Matoušek, Jančí, Houška J., Houška P. - Nesnídal, Suchánek, Křehlík J.

HC Naloučany - HC Nárameč   10 : 6   HC Berušky - Orli Rešice        6 : 4

B: Lukeš 3, Houška P. 2., Blažek 2, Houška J., Jančí, Sklenář R. - Mejzlík J. 2, Vala F. 2. Čech M., Vala P.

 

B: Bartes 2, Introvič 2, Rybníček, Nestrašil - Urban 2, Nováček J. 2

Harťál - HC Stanoviště             7 : 1   HC Hluboké  - Ducks "B"        3 : 2

B: Outulný R. 2, Kratochvíl, Polepář, Škaroupka, Šťáva, Kazatel - Jedlička

 

B: Strašák Z., Dobrovolný, Králík - Svoboda, Vyžrálek

Jinošov HC - HC Pozďátky       8 : 2    HK Rakšice - HC Pyšel             9 : 2
B: Blažek 4, Říha 2, Chytka L., Rous T. - Šabata 2  

B: Lang 3, Schmalzbauer 2, Hubáček 2, Marschal, Němcovský - Pehal,Švec

7. kolo   8. kolo
HC Naloučany - HC Stanoviště 12 : 2   Ducks "B" - HC Rakšice        6 : 5

B: Houška P. 3, Houška J. 2, Matoušek 2, Lukeš 2, Sobotka, Jančí, Nečas - Holík 2

 

B: Porazil 2, Svoboda, Uhlíř, Polák - Šeiner 2, Němcovský 2, Malyjurek

 Jinošov HC HC Nárameč            6 : 4   HC Berušky - HC Pyšel           9 : 6

B: Robotka R. 2, Říha, Chytka l., Chytka M., Mayer - Burian 2, Vala F. 2

 

B: Rybníček 3, Dvořák 2, Sedláček 2, Franěk, Smutný - Pehal 2, Švec 2, Němec, Kotásek

HC Ducks "B" - Lok. Zbýšov 10 : 2   HC Naloučany - Lok Zbýšov   11 : 1

B: Staněk 3, Krumpholz 2,Porazil, Sobotka, Polák, Šaradín, Řezanina - Hambálek, Chytka

 

B: Lukeš 4, Jančí 3, Blažek 3, Houška P. - Čapoun

 Mars Studenec - HC Pyšel      8 : 2   Mars Studenec - HC Hluboké  4 : 2

B: Komárek 2, Strnad J. 2, Chyba, Hejhal, Nejedlý, Lavický - Smejkal, Chrásta

 

B: Holoubek 2, Ludés, Strnad M. - Tomek, Nováček

 Náměšť 2 -Harťál                     6 : 3   Náměšť 2 - HC Pozďátky         8 : 5

B: Novák 3, Rabušic 2, Pospíšil - Křehlík J. , Šťáva, Suchánek

 

B: Netolička 2, Kováč, Novák, Široký, Houška, Nabytý, Křoustek - Nejerál 2, Čech, Macek, Kristofčák

HC Rakšice - HC Berušky      2 : 1 SN   Harťál - Jinošov HC                   7 : 2

B: Lang, SN Malyjurek - Sedláček

 

B: Nesnídal, Kratochvíl, Outulný R., Suchánek, Křehlík J., Málek, Škaroupka - Blažek, Krčál

HC Hluboké - HK Originals     3 : 1    HC Nárameč - HC Stanoviště    8 : 3

B: Březina T., Rous, Strašák J. - Bartes

 

B: Vala F. 2, Mezlík M. 2, Čech M., Čech D., Dokulil, Vala P. - Holík, Šumbera, Krejčí

Orli Rešice - HC Pozďátky      7 : 3   HK Originals - Orli Rešice       8 : 2

B: Nováček J. 3, Kohoutek 2, Fráňa, Čurda P. - Čermák, Čech, Šabata

 

B: Zeithamel 2, Kučera 2, Bartes 2, Kudláček, Marek - Urban, Černý

5. kolo   6. kolo
HC Nárameč - Orli Rešice        7 : 1   Ducks "B" - HC Berušky          6 : 4

B: Čech M 2, Čech D., Musil J., Šmíd, Vala F., Přidal - Nováček J.

 

B: Staněk 3, Polák 2, Preisner - Dvořák, Rybníček, Joura, Franěk

HC Berušky - Lok. Zbýšov        5 : 3   Mars Studenec - HC Rakšice    5 : 4 SN

B: Joura 2, Bartes, Smutný, Dvořák - Fukal J., Jašek, Růžička

 

B: Holoubek, Nejedlý, Strnad M., Ludes + SN Ludés - Malyjurek 2, Kourek, Láníček

HC Pyšel - HC Pozďátky           6 : 4   HK Originals - HC Pyšel            7 : 4

B: Pehal 3, Chrásta, Kotásek, Chaloupka - Mrhač, Čermák, Macek, Spilka

 

B: Kudláček 2, Kazatel 2, Kučera, Rybníček, Hrabánek P. - Němec 2, Švec, Pehal

HC Rakšice - HC Originals       6 : 3   HC Hluboké - HC Pozďátky      12 : 0

B: Šeiner 3, Malyjurek, Hubáček, Lang - Kučera, Bartes, Zeithamel

 

B: Tomek 3,Strašák J. 3, Březina T. 2, Strašák Z., Joch, Nováček, Králík

Jinošov HC - HC Stanoviště        4 : 2   HC Stanoviště - Lok. Zbýšov     7 : 4

B: Robotka M., Chadim, Krčál, Robotka R. - Kroutil, Kacetl

 

B: Burian 4, Holík 2, Smutný T. - Nováček, Koudelka, Čapoun, Hambálek

HC Naloučany - Náměšť 2           9 : 5   Harťál - Orli Rešice                 5 : 2 

B: Lukeš 2, Sobotka 2, Jančí 2, Blažek 2, Houška P. - Novák 2, Netolička, Vojáček, Houška

 

B: Karásek 2, Kratochvíl, Popelář, Křehlík J. - Fráňa, Kohoutek

Harťál  - HC Hluboké                   2 : 1 SN    Náměšť 2 - HC Nárameč          4 : 3

B: Outulný R., SN Kratochvíl - Loup

 

B: Geisselreiter, Netolička, Rabušic, Nabytý - Nestrojil, Čech D., Šmíd

Ducks "B" - Mars Studenec       9 : 3   Jinošov HC -  HC Naloučany    5 : 4 SN

B: Krumpholz D. 4, Porazil 2, Staněk, Polák, Máša - Strnad M. 2, Komárek

 

B: Hovadík, Robotka M., Chadim, Říha, SN Blažek - Matoušek, Jančí, Lukeš, Houška J.

3. kolo   4. kolo
  HC Naloučany - Orli Rešice       14 : 0
 

B: Jančí 3, Vildomec 3, Chaloupka 2, Matoušek, Houška J., Houška P., Lukeš, Nýdrle, Sobotka

Jinošov HC Náměšť 2                   8 : 2   HC Berušky  - Mars Studenec    6 : 5 SN

B: Mayer 3, Blažek 2, Hovadík, Říha, Robotka R. - Pospíšil, Netolička

 

B: Bartes 2, Dvořák, Introvič, Franěk, SN Smutný - Komárek 2, Strnad M. 2, Holoubek

HC Rešice - HC Stanoviště           4 : 1   HC Stanoviště - Náměšť 2            5 : 3

B: Kohoutek 2, Urban, Pislcajt P. -

 

B: Horníček 3, Jelínek, Budín - Franěk 2, Pospíšil

HC Ducks "B" - HC Pozďátky  14 : 2   Jinošov HC - Lok. Zbýšov              9 : 1

B: Staněk 4, Šaradín 3, Svoboda 3, Krumpholz 2, Řezanina, Polák - Protivinský, Brach

 

B: Mayer 2, Říha 2, Rous T. 2, Chytka L. 2, Robotka R.  - Fukal

HK Originals - HC Berušky          8 : 4   HC Hluboké - HC Nárameč           6 : 4

B: Kudláček 4, Bartes 2, Dvořáček, Netrda - Joura, Smutný, Dvořák, Introvič

 

B: Dobrovolný, Trubač, Tomek, Joch, Březina R., Strašák Z, - Nestrojil 2, Burian, Vala F.

HC Rakšice - Harťál                        8 : 3   HC Ducks - HK Originals             5 : 4 SN

B: Schmalzbauer 5, Hubáček 2, Kourek - Burian, Klusáček, Křehlík J.

 

B: Sobotka 2 + SN, Krumpholz D., Pelikán - Vytiska 2, Bartes, Budín

HC Hluboké - HC Naloučany           8 : 2   HC Rakšice - HC Pozďátky           7 : 1  

B: Dobrovolný 2, Strašák J. 2, Nováček, Strašák Z., Pavlíček, Beneš - Sobotka, Houška J.

 

B: Malyjurek 3, Marschal, Vavřina, Bukáček, Kourek - Kašpar

HC Nárameč - HC Pyšel                   6 : 5    Harťál - HC Pyšel                            7 : 1

B: Nestrojil 2, Burian 2, Mezlík J., Přidal - Kašparovský 2, Chaloupka, Šmahel, Novák

 

B: Málek 3, Kratochvíl, Šťáva, Křehlík J., Kazatel - Chrásta

1. kolo   2. kolo
HC Rakšice - HC Naloučany             8 : 6   Mars Studenec - HK Originals       5 : 2

B: Šeiner 3, Němcovský 2, Vejvalka, Matula, Malyjurek - Lukeš, Matoušek, Kačírek, Vildomec, Houška J., Nýdrle

 

B: Strnad J. 2, Ludés, Mezlík, Pokorný - Kudláček 2

Orli Rešice - Náměšť2                     10 : 5   Jinošov HC - Orli Rešice                  4 : 3 SN

B: Nováček J. 4, Čurda Jan 2, Fráňa 2, Nováček L., Kohoutek - Pospíšil 2, Křoustek 2, Tříletý

 

B: Mayer 2, Rous T., SN Mayer - Bazik 2, Urban

Harťál - HC Berušky                          5 : 4    Harťál - Ducks "B"                          2 : 1 SN

B: Popelář 3, Karásek, Kratochvíl - Dvořák, Smutný, Franěk, Introvič

 

B: Klusáček, SN Kratochvíl - Svoboda

HC Stanoviště - HC Pyšel                   5 : 3   HC Berušky - HC Pozďátky            5 : 3

B: Burian 3, Smutný L., Smutný T. - Bořuta, Šmahel, Pehal

 

B: Rybníček 2, Smutný, Sedláček, Bartes - Protivinský, Spilka, Brach

Ducks "B" - HC Nárameč                  9 : 6   HC Naloučany - HC Pyšel                6 : 2

B: Staněk 2, Krumpholz D. 2, Polák, Uhlíř, Šaradín M., Preisner, Řezanina - Musil J. 2, Vala Fr. 2, Burian, Nestrojil

 

B: Jančí 2, Houška J. 2, Lukeš, Vildomec - Švec, Pehal

Mars Studenec - HC Pozďátky         13 : 1   HC Hluboké - HC Stanoviště            7 : 2

B: Strnad M. 3, Horníček 2, Hejhal 2, Zahradníček 2, Komárek 2, Strnad J., Pokorný - Brach

 

B: Březina T. 2, Tomek 2, Strašák J. 2, Loup - Budín L., Jedlička

HC Originals - Lok. Zbýšov                9 : 1   HC Nárameč - HC Rakšice               6 : 2   

B: Vytiska 3, Zeithamel 2, Kazatel, Dvořáček, Dvořák, Bartes - Vavřík

 

B: Vala F. 3, Musil J., Šmíd, Mezlík Mir. - Bukáček, Malyjurek

HC Hluboké - Jinošov HC                  11 : 1   Náměšť 2 - Lok. Zbýšov                    9 : 5

B: Březina T. 3, Beneš 2, Strašák J. 2, Nováček 2, Joch, Dobrovolný - Rous T.

 

B: Rabušic 5, Široký 2, Chládek 2 - Virgl 2, Nekuža, Nečas, Koudelka

 

 

 

 

hlavní strana
rozpis soutěže
výsledky
tabulka
nejlepší střelci
kontakty
rozhodčí
vypůjčení brankáři
pravidla
platby mužstev
trestná lavice
partneři NHL
kamera na ZS
rozpis ledu na ZS
fotodokumentace
   
 
diskuze
   
soupisky
 HC Berušky
 HC Pyšel
 HC Naloučany
 HC Rakšice
 Orli Rešice
 Jinošov HC
 HC Nárameč
 HC Pozďátky
 Lok. Zbýšov
 HC Hluboké
 HC Ducks "B"
 HK Originals
 HC Mars Studenec
 HC Stanoviště
 Harťál
 Náměšť 2
 
 
 
 
 
 
 

  design : Ivo Matoušek

 

starší statistiky

 HC Berušky
 HC Hluboké
 Jinošov HC
 HC Rakšice
 HC Buldoci
 HC Naloučany "B"
 HC Nárameč
 HC Pozďátky
 Orli Rešice
 Lok. Zbýšov
 Mars Studenec
 HC Ducks Náměšť
 HC Originals
 HC Stanoviště
 HC Zbýšov
 Kojoti Vémyslice
 HC Naloučany
 HC Rosice
 Draci Vladislav
 HC Dukovany
 Náměšť 1
 Náměšť 2
   
 
statistiky
 HC Berušky
 HC Pyšel
 HC Naloučany
 HC Rakšice
 Orli Rešice
 Jinošov HC
 HC Nárameč
 HC Pozďátky
 Lok. Zbýšov
 HC Hluboké
 HC Ducks "B"
 HK Originals
 HC Mars Studenec
 HC Stanoviště
 Harťál
 Náměšť 2
   
 
     historie ligy
 historie NHL
 zajímavosti NHL
 vítězové NHL
 klub kanonýrů
 2017 - 2018  -  "B"
 2016 - 2017  -  "B"
 2015 - 2016  -  "B"
 2014 - 2015  -  "A"
 2014 - 2015  -  "B"
 2013 - 2014
 2012 - 2013
 2011 - 2012
 2010 - 2011
 2009 - 2010
 2008 - 2009
 2007 - 2008
 2006 - 2007
 2005 - 2006
 2004 - 2005
 archív článků