Výsledky NHL
2007 - 2008 stažení
výsledků a tisk |
25. kolo |
|
26. kolo |
Hluboké - Mohelno
12 : 0 |
|
Třebenice - Vys. Popovice nehráno pro vichřici
|
B: Krčma 4 , Poledna 2 , Březina R. 2 , Strašák Z. 2
, Tomek O. , Strašák J. |
|
( v tabulce započítána remíza a skóre 0:0 ) |
Třebenice - Březník
6 : 4 |
|
Březník -
Rakšice
5 : 3 |
B: - - Franěk , Růžička , Vala , Kryštof J. |
|
B: Křoustek 4 , Kryštof J. - Pelc , Lang Petr , Hora
D. |
Náměšť 1 - Studenec
10 : 7 |
|
Jinošov - Studenec
4 : 0 |
B: Matoušek 4 , Vildomec 2 , Veškrna 2 , Rabušic , Strnad -
Vrba 2 , Kryštof 2 , Prokop , Šabata , Kučerňák |
|
B: Vochyán 2 , Nováček T. , Robotka |
Náměšť 2 - Jinošov
4 : 2 |
|
Náměšť 1 -
Mor.Krumlov 8 : 6 |
B: Frýbort 2 , Janda , Jonák - Nováček B. , Nováček
T. |
|
B: Veškrna 4 , Hošťálek 2 , Matoušek 2 -
Rábl 2 , Bukáček 2 , Šeiner , Bilík |
Vladislav - Rakšice
4 : 2 |
|
Dukovany - Vladislav
3 : 1 |
B: Mokrý 2 , Polehla , Škaroupka - Šedrla P. st. 2 |
|
B: Hort 2 , Neterda Z. - Škaroupka |
HC Berušky - Vys.
Popovice 3 : 3 |
|
Náměšť 2 - Hluboké
4 : 2 |
B: Chaloupka , Musil , Marek - |
|
B: Janda 2 , Jonák , Kos - Soukop , Joch M. |
Dukovany - Mor.
Krumlov 14 : 5 |
|
HC Berušky - Mohelno
6 : 3 |
B: Sklenář 4 , Kudělka 3 , Hort 3 , Neterda Z. 3 , Fojtášek -
Šeiner 2 , Hrdlička , Bukáček , Rábl |
|
B: Uher 3 , Vytiska 2 , Cafourek -
|
23. kolo |
|
24. kolo |
Mor.Krumlov -
Třebenice 5 : 1 |
|
Hluboké -
Jinošov
5 : 3 |
B: Šeiner 2 , Hrdlička 2 , Jedlička - |
|
B: - - Vochyán 2 , Nevrtal |
Studenec - Rakšice
5 : 5 |
|
Rakšice - Mor.
Krumlov 8 : 3 |
B: Šabata 3 , Zahradníček , Vala P. -
Lang Petr 2 , Hora D. 2 , Řezníček |
|
B: Lang Petr 4 , Strnad 3 , Řezníček -
Šeiner , Štádler , Hrdlička |
Jinošov - Mohelno
17 : 0 |
|
Vladislav - Třebenice
4 : 2 |
B: Vochyán 6 , Králík 3 , Robotka 2 , Nováček B. 2 ,
Gruber 2 , Nováček T. , Pavlíček |
|
B: Mokrý 2 , Bulička , Pospíšil - |
Vladislav - HC Berušky
0 : 0 |
|
Vys.Popovice -
Mohelno 11 : 4 |
|
|
B: - - Ostrý 2 , Musil , Cejpek |
Náměšť 1 - Hluboké
2 : 1 |
|
Náměšť 2 - Náměšť 1
8 : 2 |
B: Kabát , Matoušek - Březina R. |
|
B: Frýbort 2 , Janda 2 , Čada , Nováček , Dobrovolný
, Nabitý - Veškrna , Matoušek |
Dukovany - Náměšť 2
5 : 3 |
|
Březník - HC Berušky
4 : 2 |
B: Hort 2 , Kroutil 2 , Sklenář - Janda , Jonák ,
Chládek |
|
B: Franěk ,Kryštof J., Růžička , Křoustek -Smutný,Sedláček |
Březník - Vys.Popovice
6 : 2 |
|
Dukovany - Studenec
6 : 3 |
B:Sklenář 2 , Káfuněk , Franěk , Kryštof M. , Babčan
- |
|
B: Sklenář 2 , Neterda Z. 2 , Čermák , Husák R. -
Šabata , Zahradníček , Rousek |
21. kolo |
|
22. kolo |
Vladislav - Březník
4 : 4 |
|
Dukovany - Hluboké
6 : 3 |
B: Pavlík ,Spilka, Mokrý,Dokulil - Franěk 2, Mojžíš ,
Růžička |
|
B: Hort 3 , Kroutil 2 , Sklenář - Joch M. 2 ,
Strašák |
HC Berušky - Studenec
3 : 2 |
|
Vladislav - Vys.Popovice
6 : 2 |
B: Vytiska , Uher , Raitmajer - Neuman ,
Kryštof ,
obě mužstva 1 hráč vyloučen do konce utkání |
|
B: Pavlík 4 , Pospíšil , Spilka - , každé
mužstvo 1 hráč vyloučen do konce utkání |
Mor.Krumlov - Vys.Popovice 4 : 2 |
|
HC Berušky -
Mor.Krumlov 4 : 4 |
B: Šeiner 2 , Jedlička , Bukáček - |
|
B: Dvořák ,Vytiska,Chaloupka,Cafourek- Bilík 2 , Bukáček 2 |
Náměšť 2 - Třebenice
7 : 5 |
|
Studenec - Třebenice
9 : 2 |
B: Janda , Stejskal , Kos , Bartes , Široký , Nabytý
, Nováček - |
|
B: Rejthar 4 , Vala P. , Vala F. , Rousek , Kučerňák
, Pokorný - , obě mužstva 2 hráči vyloučeni do konce utkání |
Rakšice - Hluboké
9 : 7 |
|
Březník - Mohelno
12 : 1 |
B: Strnad 3 , Hora D. 2 , Rozmahel T. 2 , Lang Petr
, Rozmahel P. - Krčma 2 , Březina R. , Březina T. , Dobrovolný ,
Poledna , Strašák J. |
|
B: Vala 4 , Franěk 2 , Káfuněk 2 , Kryštof J. 2 ,
Křoustek , Pejpek - Ostrý |
Náměšť 1 - Mohelno
16 : 2 |
|
Náměšť 2 - Rakšice
9 : 0 |
B: Matoušek 5 , Hošťálek 3 , Vildomec 3 , Rabušic ,
Veškrna , Kabát , Sobotka , Eliáš - Kazda , Šuler |
|
B: Kos 3 , Janda 2 , Frýbort 2 , Bartes , Pejchal |
Jinošov - Dukovany
6 : 3 |
|
Jinošov - Náměšť 1
4 : 0 |
B: Vochyán 2 , Robotka 2 , Pavlíček , Nováček B. -
Hort , Holý , Neterda Z. |
|
B: Nováček T. , Osoba P. , Pavlíček , Horký Náměšť 1 hráč vyloučen do konce utkání |
19. kolo |
|
20. kolo |
Studenec - Březník
3 : 2 |
|
Hluboké - Třebenice
6 : 0 |
B: Vala F. 2 , Vala P. - Káfuněk , Kryštof J. |
|
B: Březina R. 2 , Pavlíček J. , Dobrovolný , Joch M.
, Krčma |
Mor.Krumlov -
Vladislav 3 : 2 |
|
Březník - Mor.Krumlov
11 : 5 |
B: Šeiner 2 , Štádler - Urbánek , Pospíšil |
|
B: Křoustek 4 , Franěk 2 , Káfuněk 2 , Kryštof J. ,
Ošmera , Žák - Mikuš 5 |
Jinošov - Třebenice
10 : 1 |
|
Jinošov -
Rakšice
8 : 3 |
B: Vochyán 5 , Osoba P. 2 , Nováček T 2. , Robotka -
hráč Třebenic vyloučen do konce zápasu |
|
B: Vochyán 2 , Nováček T. 2 , Nevrtal , Nováček B. ,
Králík , Rosendorf - Řezníček 2 , Lang Petr |
Náměšť 1 -
Rakšice
8 : 5 |
|
Studenec - Vys.Popovice
6 : 2 |
B: Vildomec 2 , Matoušek 2 , Hošťálek , Rabušic ,
Strnad , Sobotka - Lang Petr 2 , Šedrla st. , Strnad , Hora D. |
|
B: |
Dukovany - Mohelno
9 : 1 |
|
Náměšť 1 - Dukovany
5 : 4 |
B: Sklenář 2 , Kudělka 2 , Holý 2 , Neterda Z. 1 ,
Kašpar , Husák R.- Kudláč L. |
|
B: Veškrna 2 , Rabušic 2 , Matoušek -
Hort 2 , Holý , Kudělka |
Náměšť 2 - Vys.Popovice
8 : 4 |
|
Náměšť 2 - HC Berušky
5 : 2 |
B:Pejchal 2 , Janda 2 , Široký , Frýbort , Nabytý ,
Dobrovolný - |
|
B: Frýbort , Jonák , Nabytý , Čada , Bartes -
Dvořák , Cafourek |
Hluboké - HC
Berušky 6 : 4 |
|
Vladislav - Mohelno
12 : 2 |
B: Březina R. 2 , Krčma 2 , Strašák J. , Trubač - Rybníček 2 , Řepa , Vytiska |
|
B: Pavlík 3 , Urbánek 3 , Mokrý 2 , Škaroupka 2 ,
Polehla , Peroutka - Hort , Grunský |
17. kolo |
|
18. kolo |
Mor.Krumlov - Studenec
9 : 5 |
|
Vys.Popovice - Hluboké
7 : 6 |
B: Mikuš 3 , Bukáček 2 , Šeiner 2 , Hrdlička 2 -
|
|
B: - - Joch M. 3 , Březina R. , Dobrovolný , Strašák
J. |
Rakšice - Mohelno
6 : 2 |
|
Jinošov - HC Berušky
6 : 1 |
B: Rozmahel T. 3 , Řezníček 2 , Lang Petr - Musil ,
Filiač |
|
B: Nováček T. 3 , Osoba P. 2 , Nováček B. - Smutný |
Březník - Hluboké
2 : 1 |
|
Třebenice - Náměšť 1
10 : 4 |
B: Osoba , Zedníček -
Březina T. |
|
B: - - Introvič 2 , Matoušek , Strnad |
Náměšť 2 -
Vladislav
6 : 1 |
|
Dukovany - Rakšice
9 : 2 |
B: Frýbort 2 , Janda , Bartes , Nabytý , Nováček -
Mokrý |
|
B: Hort 4 , Sklenář , Kudělka , Čermák , Holý ,
Fojtášek - Šedrla st. , Hora D. |
Náměšť 1 - HC Berušky
3 : 2 |
|
Mohelno -
Mor.Krumlov 7 : 2 |
B: Matoušek 2 , Rabušic - Vytiska , Čechovský |
|
B: Ostrý 4 , Hošek 2 , Kudláč L. - Coufal , Mikuš |
Dukovany - Třebenice
3 : 0 |
|
Vladislav - Studenec
5 : 3 |
B: Hort 2 , Kudělka |
|
B: Polehla 2 , Pavlík , Mokrý , Dokulil -
|
Jinošov - Vys.Popovice
18 : 1 |
|
Náměšť 2 - Březník
11 : 5 |
B: Vochyán 4 , Robotka 4 , Nováček T. 3 , Osoba P. 2
, Pavlíček , Nováček B. , Gruber , Brym , Králik - |
|
B: Frýbort 5 , Široký 2 , Nabytý 2 , Janda , Dobrovolný -
Franěk 2 , Kryštof J. 2 , Káfuněk |
15. kolo |
|
16. kolo |
Třebenice - Mohelno
6 : 1 |
|
Třebenice - Rakšice
3 : 2 |
B: - - Ostrý |
|
B: - - Řezníček , Strnad |
Náměšť 2 - Studenec
5 : 0 |
|
Vys.Popovice - Náměšť
1 7 : 5 |
B: Frýbort 2 , Čada , Nabytý , Dobrovolný |
|
B: - - Matoušek 3 , Hošťálek , Rabušic |
Rakšice - HC
Berušky 5 :2 |
|
Mohelno - Studenec
4 : 2 |
B: Strnad 3 , Šedrla st. , Lang Petr - Vytiska , Rajtmajer |
|
B: Valigula 2 , Filiač , Ostrý - |
Jinošov - Vladislav
8 : 1 |
|
Jinošov - Březník
6 : 1 |
B: Vochyán 3 , Rosendorf 2 , Králík , Nováček T. ,
Robotka - Pavlík |
|
B: Nováček T. 3 , Vochyán , Burian , Králík - Pejpek |
Hluboké -
Mor.Krumlov
7 : 2 |
|
Vladislav - Hluboké
3 : 2 |
B: Březina T. 2 , Březina R. , Trubač , Strašák J. ,
Joch M. , Tomek O. - Mikuš , Rábl |
|
B: Škarloupka 2 , Pavlík - Krčma , Dobrovolný |
Březník - Náměšť 1
6 : 3 |
|
Náměšť 2 - Mor.Krumlov
10 : 2 |
Kryštof J. 2 , Franěk 2 , Ošmera , Káfuněk - Matoušek 3 |
|
B: Bartes 3 , Frýbort 3 , Janda 2 , Kos , Nováček -
Šeiner 2 |
Dukovany - Vysoké
Popovice 5 : 0 kont. |
|
Dukovany - HC Berušky
4 : 3 |
neoprávněný start hráčů Komety Brno za
Vysoké Popovice |
|
B: Kroutil 3 , Sklenář - Cafourek , Uher , Kalhotka |
13. kolo |
|
14. kolo |
Náměšť 2 - Studenec
14 : 3 |
|
Jinošov - Mor.Krumlov
9 : 2 |
B: Janda 4 , Nabytý 2 , Čada 2 , Kos 2 , Frýbort ,
Pejchal , Dobrovolný , Nováček -
|
|
B: Vochyán 6 , Pavlíček , Osoba P. , Burian -
Šeiner , Jedlička |
Třebenice - Mohelno
10 : 3 |
|
Rakšice - Vys.Popovice
5 : 0 kont. |
B: - - Ostrý 2 , Kudláč P. |
|
Vys.Popovice neměly brankáře |
Jinošov -
Mor.Krumlov 6 : 2 |
|
HC Berušky - Třebenice
2 : 2 |
B: Vochyán , Králík , Osoba P. , Pavlíček , Burian ,
Nováček - Coufal , Hrdlička |
|
B: Uher , Smutný - |
Hluboké - Vladislav
3 : 2 |
|
Dukovany - Březník
7 : 0 |
B: Rous , Joch M. , Dobrovolný - Polehla , Pavlík |
|
B: Hort 4 , Neterda 2 , Sklenář |
Březník - Náměšť 1
4 : 3 |
|
Hluboké -
Studenec
5 : 4 |
B: Kryštof J. 3 , Ošmera - Matoušek 2 , Hošťálek |
|
B: Březina T. , Dobrovolný , Krčma , Strašák Z. , Trubač -
Kříž 2 , Vala , Mezlík |
Dukovany - Vys.Popovice
14 : 3 |
|
Náměšť 1 - Vladislav
6 : 3 |
B: Sklenář 6 , Hort 4 , Neterda 3 , Kroutil -
|
|
B: Rabušic 2 , Sobotka 2 , Holek , Veškrna -
Škaroupka 2 , Široký |
HC Berušky - Rakšice
2 : 1 |
|
Náměšť 2 - Mohelno 14 :
2 |
B: Vytiska , Uher - Šedrla P. st. |
|
B: Jonák 3 , Čada 2 , Široký 2 , Janda 2 , Nabytý 2,
Frýbort 2 , Nováček - Cejpek , Musil |
11. kolo |
|
12. kolo |
Rakšice - Mohelno
4 : 1 |
|
Náměšť 1 - Popovice
7 : 7 |
Hora D. 3 , Řezníček - Ostrý |
|
B: Matoušek 4 , Sobotka , Veškrna , Kabát - |
Jinošov - Březník
10 : 1 |
|
Třebenice - Rakšice
3 : 2 |
B: Pavlíček 2 , Robotka 2 , Vochyán 2 , Nováček T. 2
, Nevrtal , Králík - Růžička |
|
B: - - Šedrla st. , Lang Petr |
Náměšť 1 - HC Berušky
5 : 4 |
|
Dukovany - HC Berušky
12 : 1 |
B: Matoušek 4 , Sobotka - Kalhotka 2 , Řepa , Kučera |
|
B: Kroutil 4 , Hort 4 , Sklenář 2 , Kudělka ,
Neterda - Skokan |
Mor.Krumlov - Studenec
8: 3 |
|
Jinošov -
Vladislav
7 : 3 |
B: Šeiner 3 , Bukáček 2 , Štádler 2 , Bilík - |
|
B: Nováček T. 3 , Králik , Vochyán , Brym , Burian - Pavlík M. 2 , Urbánek M. |
Hluboké - Vys.Popovïce
13 : 1 |
|
Studenec - Mohelno
8 : 0 |
B: Joch M. 3 , Březina T. 2 , Strašák J. 2 , Tomek
O. 2 , Krčma 2 , Trubač , Poledna - |
|
B: |
Dukovany - Třebenice
8 : 3 |
|
Hluboké - Březník
4 : 2 |
B: Hort 4 , Kroutil 3 , Sklenář - |
|
B: Březina R. 2 , Březina T. , Tomek O. - Franěk ,
Pejpek |
Náměšť 2 - Vladislav
4 : 3 |
|
Náměšť 2 - Mor.
Krumlov 11 : 1 |
B: Široký , Chládek , Nabytý , Kos - Mahr st. 2 ,
Mokrý |
|
B: Frýbort 3 , Kos 2 , Čada , Široký , Bartes ,
Nabytý , Stejskal st. , Stejskal ml. - Bukáček |
9. kolo |
|
10. kolo |
Náměšť 2 - Vys.Popovice
9 : 2 |
|
Dukovany - Rakšice
10 : 2
|
B: Janda 2 , Frýbort 2 , Jonák , Bartes , Chládek ,
Dobrovolný , Pejchal - |
|
B: Kroutil 3 , Hort 2 , Neterda 2 , Sklenář 2 ,
Kudělka - Šedrla st. , Strnad |
Březník - Studenec
4 : 1 |
|
Jinošov - Vys.Popovice
10 : 3 |
B: Franěk J. 2 , Chytka , Pejpek - Mezlík |
|
B: Vochyán 3 , Králík 3 , Osoba P. 2 , Robotka ,
Pavlíček - |
Jinošov - HC Berušky
9 : 2 |
|
HC Berušky - Hluboké
2 : 2 |
B: Robotka 5 , Osoba P. 2 , Burian , Rosendorf - |
|
B: Smutný , Kalhotka -
Kalhotka vyloučen do konce utkání |
Vladislav -
Mor.Krumlov 4 : 1 |
|
Náměšť 1 - Třebenice
9 : 2 |
B: Mahr ml. , Pospíšil , Zejda , Jedlička - Bukáček ,
hráč Vladislavi vyloučen do konce utkání |
|
B: Rabušic 4 , Matoušek 2 , Sobotka , Bacur ,
Hošťálek - |
Hluboké - Třebenice
8 : 2 |
|
Náměšť 2 - Březník
4 : 4 |
B: Trubač 3 , Březina T. 2 , Březina R. , Krčma ,
Tomek M. - hráč Třebenic do konce zápasu |
|
B: Bartes , Široký , Frýbort , Stejskal -
Franěk , Křoustek , Kryštof J. , Sklenář |
Náměšť 1 - Rakšice
10 : 4 |
|
Studenec -
Vladislav
4 : 2 |
B: Rabušic 4 , Matoušek 4 , Veškrna , Introvič -
Rozmahel T. 2 , Řezníček , Hora D. |
|
B: - - Pavlík , Bříza |
Dukovany - Mohelno
8 : 5 |
|
Mor.Krumlov - Mohelno
8 : 5 |
B: Hort 5 , Sklenář 2 , Neterda Z. - Ostrý 4 ,
Káfuněk |
|
B: Mikuš 4 , Caha 2 , Šeiner , Bilík -
|
7. kolo |
|
8. kolo |
Jinošov - Rakšice
5 : 3 |
|
Náměšť 1 - Dukovany
4 : 2 |
B: Nováček T. , Robotka , Osoba P. , Osoba J. , Nevrtal -
Hora P. , Lang Petr , Rozmahel T. |
|
B: Rabušic 4 - Hort , Neterda Z. |
Studenec - HC Berušky
2 : 1 |
|
Hluboké - Rakšice
7 : 1 |
B: Mezlík , Zahradníček - Skokan |
|
B: Joch M. 2 , Trubač 2 , Březina T. , Březina R. ,
Krčma - Strnad |
Náměšť 1 - Mohelno
14 : 3 |
|
Jinošov - Třebenice
4 : 3 |
B: Rabušic 3 , Matoušek 3 , Vildomec 2 , Sobotka 2 ,
Introvič 2 , Holek , Hošťálek - Macek , Kazda , Ostrý |
|
B: Nováček B. , Pavlíček , Robotka , Vochyán |
Březník - Vladislav
6 : 1 |
|
Náměšť 2 - HC Berušky
6 : 3 |
B: Křoustek 2 , Vala , Zedníček , Ošmera , Franěk J.
- Pospíšil |
|
B: Janda 2 , Široký 2 , Frýbort , Nabytý -
Musil , Rybníček , Skokan |
Náměšť 2 - Třebenice
7 : 0 |
|
Mohelno -
Vladislav
2 : 1 |
B: Čada 2 , Široký , Kos , Nováček , Stejskal ,
Chládek - |
|
B: Cejpek , Musil - Polehla |
Dukovany - Hluboké
6 : 3 |
|
Studenec - Vys.Popovice
8 : 4 |
B: Hort 3 , Neterda Z. , Kudělka , Husák R. - Strašák J.
2 , Březina T. |
|
B: Pokorný 2 , Mrňa M. 2 , Mrňa K. , Vala P. ,
Zahradníček , Vrba -
|
Mor.Krumlov - Vys.Popovice 5 : 0 kont. |
|
Mor.Krumlov - Březník
1 : 1 |
Popovice neměly brankáře |
|
B: Šeiner P. - Zedníček |
5. kolo |
|
6. kolo |
Vys. Popovice -
Březník 3 : 3 |
|
Třebenice - Studenec
0 : 5 kont. |
B: - - Franěk 3 |
|
B: - - Strnad P. |
HC Berušky - Vladislav
1 : 1 |
|
Březník -
Mohelno
9 : 3 |
B: Rybníček - Pospíšil |
|
B: Vala 3 , Kryštof J. 2 , Pejpek , Růžička ,
Křoustek , Káfuněk - Kudláč P. 2 , Ostrý |
Mor.Krumlov -
Třebenice 6 : 4 |
|
HC Berušky - Mor.Krumlov
11 : 1 |
B: Šeiner 5 , Hrdlička - |
|
B: Kalhotka 4 , Smutný 2 , Vytiska 2 , Řepa , Skokan
, Cafourek - Šeiner |
Rakšice -
Studenec
3 : 2 |
|
Hluboké - Náměšť 1
3 : 2 |
B: Lang Petr 2 , Šedrla st. - Zahradníček , Rejtar
M. |
|
B: Trubač , Joch M. , Tomek O. - Matoušek , Rabušic |
Náměšť 2 - Dukovany
7 : 2 |
|
Jinošov -
Dukovany
5 : 5 |
B: Janda 3 , Frýbort , Široký , Pejchal , Nováček J.
- Hort , Neterda Z. |
|
B: Nováček T. , Nováček B. , Horký , Robotka ,
Burian - Hort 2 , Neterda Z. 2 , Kroutil |
Hluboké - Mohelno
13 : 2 |
|
Vys.Popovice -
Vladislav 4 : 3 |
B: Trubač 3 , Strašák J. 3 , Houser 2 , Poledna 2 ,
Březina T. , Joch M. , Pavlíček J. - Ostrý , Staněk |
|
B: Smutný 2 , Belej , Kožíšek - Pospíšil 2 ,
Urbánek |
Jinošov - Náměšť
1
8 : 4 |
|
Náměšť 2 - Rakšice
6 : 3 |
B: Robotka 2 , Vochyán 2 , Horký , Nováček T. ,
Osoba P. , Brym - Bacur , Matoušek , Hošťálek , Introvič |
|
B: Janda 2 , Frýbort 2 , Dobrovolný , Nováček J. -
Šedrla st. , Lang Petr |
3. kolo |
|
4. kolo |
Náměšť
2 - Hluboké 6 : 4 |
|
Mohelno
- Vys. Popovice 3 : 7 |
B: Jonák 2 , Čada 2 , Pejchal ,
Nabytý - Joch M. , Dobrovolný , Poledna
, Březina R. |
|
B: Ostrý , Kudláč P. , Staněk -
Belej 4 , Kunc 2 , Pokorný |
Rakšice
- Vladislav 2 : 2 |
|
Březník
- HC Berušky 1 : 6 |
B : Strnad 2 - Škraloupka ,
Spilka vyloučení do konce
zápasu - Hora D. - Dokulil |
|
B: Pejpek - Skokan 2 , Vytiska 2 , Řepa , Uher |
Náměšť
1 - Studenec 5 : 2 |
|
Vladislav - Třebenice 1 :
2 |
B: Matoušek 2 , Bacur , Vildomec ,
Veškrna - Vala F. , Kříž |
|
B: Peroutka - |
Jinošov
- Mohelno 9 : 2 |
|
Jinošov
- Hluboké
5 : 4 |
B: Vochyán 5 , Robotka 2 , Brym ,
Králík - Hamáček , Ostrý |
|
B: Nováček T. 2 , Robotka 2 , Brym - Strašák Z. 2 , Dobrovolný , Tomek M. |
Třebenice - Březník 1 : 5 |
|
Náměšť
2 - Náměšť 1 6 : 6 |
B: Gross - Sklenář 2 , Franěk J. 2 ,
Kryštof |
|
B: Nováček 2 , Frýbort 2 , Janda , Pejchal -
Matoušek 2 , Hošťálek 2 , Rabušic , Tříletý |
Dukovany - Mor. Krumlov 18 : 0 |
|
Mor.
Krumlov - Rakšice 1 : 8 |
B: Hort 7 , Neterda Z. 4 , Kudělka 3 ,
Fojtášek 3 , Pelán |
|
B: Bukáček - Řezníček 5 , Strnad , Vystrčil , Rozmahel T. |
HC
Berušky - Vys. Popovice 2 : 2 |
|
Studenec - Dukovany 2 : 13 |
B: Rajtmajer , Kalhotka - Novák R.
2 vyloučení do konce zápasu - Kalhotka (
Náměšť 3) |
|
B: Šabata 2 - Hort 4 , Kroutil 4 , Sklenář 3 , Kudělka ,
Neterda Z. |
1. kolo |
|
2. kolo |
Náměšť
2 - Mohelno 9 : 2 |
|
Třebenice - Vys. Popovice 5 : 4 |
B: Janda 3 , Frýbort 2 , Čada ,
Halíček , Široký , Pejchal - Kudláč P. , Macek M. |
|
B: - - Novák R. 2 , Suchý , Smutný
, vyloučení do konce zápasu -
Bartošek ( Popovice ) |
Jinošov
- Studenec 4 : 0 |
|
Rakšice
- Březník 3 : 1 |
B: Nováček T. , Vochyán , Osoba Petr
, Pavlíček |
|
B: Lang Petr 2 , Řezníček - Sklenář |
Hluboké - Mor. Krumlov 6 : 0 |
|
Dukovany - Vladislav 9 : 4 |
B: Březina T. 2 , Dobrovolný 2 ,
Poledna , Strašák Jan |
|
B: Hort Z. 5 , Sklenář Z. 3 , Kudělka
- Zejda , Jedlička , Dokulil , Urbánek |
HC
Berušky - Třebenice 5 : 1 |
|
Studenec - Hluboké 1 : 4 |
B: Vytiska 2 , Rybníček , Dvořák ,
Smutný - Růžička V. |
|
B: Rejtar M. - Dobrovolný , Soukop , Houser , Krčma |
Dukovany - Březník 10 : 4 |
|
Mohelno
- HC Berušky 2 : 5 |
B: Hort 5 , Kroutil 2 , Fojtášek ,
Neterda Z. , Malich - Franěk J. 2 , Sklenář , Růžička |
|
B: Kalhotka 2 , Rajtmajer , Filla , Uher - Ostrý , Macek |
Rakšice - Popovice 7 : 3 |
|
Mor.
Krumlov - Náměšť 1 3 : 10 |
B: - Lang Petr. 2 , Hora D. 2 , Řezníček
, Šedrla st. , Rozmahel P. - Kožíšek , Balej , Kust |
|
B: Štádler , Bonk , Šeiner - Matoušek 5 , Rabušic 3 , Eliáš ,
Sobotka |
Náměšť
1 - Vladislav 6 : 3 |
|
Náměšť
2 - Jinošov
4 : 7 |
B: Matoušek 3 , Vildomec , Tříletý , Sobotka
- Pavlík , Doležal , Pospíšil |
|
B: Kos , Bartes , Dobrovolný , Frýbort - Nováček T. 3 , Robotka , Brym , Vochyán ,
Nevrtal |